Календар новин
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Розділи новин
Новини кафедри [63]
Все, чим живе кафедра
Новини університету [25]
Загальні університеські новини
Новини сайту [15]
Наші партнери
Національний університет водного господарства та природокористування
Сайт кафедри на Woodex.ua
Создать сайт в системе UcoZ
Пошук
Погода
Опитування
Як Ви оцінюєте запровадження кредитно-модульної системи навчання в нашому вузі?
Всього відповідей: 225
Субота, 06.06.2020, 20:00
Вітаємо вас на сайті кафедри ТБВіМ Національного університету водного господарства та природокористування
Інформація для вступників

Наша кафедра готує фахівців із спеціальності "Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів” IV рівня акредитації.

Ви маєте можливість:

1.  Отримати знання відповідно до освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра, спеціаліста та магістра, і одержати диплом про вищу освіту державного зразка, який визнаний в інших країнах світу.

2. Продовжити подальше навчання в аспірантурі та докторантурі нашої випускаючої кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства, яку очолює доктор технічних наук,  заслужений  діяч науки і техніки України, член-кореспондент Академії  технологічних  наук,  академік Академії будівництва України, професор Дворкін Леонід Йосипович із наступним захистом дисертаційної роботи та отримати вчену ступінь кандидата та доктора технічних наук, вчене звання доцента та професора.

3.    Після закінчення університету працювати:                                             

  • на підприємствах по виробництву будівельної кераміки, неорганічних і органічних в’яжучих речовин, бетону і залізобетону, природних кам’яних матеріалів, скляних виробів, азбестоцементних та силікатних виробів, дерев’яних конструкцій, акустичних, полімерних, лакофарбових, гідроізоляційних  матеріалів, будівельних виробів із чорних та кольорових металів;
  • на викладацькій роботі в коледжах, технікумах та професійно-технічних училищах;
  • в галузевих проектно-конструкторських і науково-дослідних інститутах.

Одночасно студенти кафедри технології будівельних виробів та матеріалознавства мають можливість отримати інженерну військову спеціальність, та другу вищу освіту, засвоїти сучасні комп'ютерні технології, оволодіти іноземною мовою.

Навчальний процес на випускаючій кафедрі проводиться у семи лабораторіях, оснащених сучасним обладнанням. Навчальні та виробничі практики студенти проходять на провідних підприємствах будівельної індустрії. В університеті діють, їдальня, кафе-клуб, служби побуту, медпункт, санаторій-профілакторій, спортивно-оздоровчий табір в приміській зоні, база практики та відпочинку на березі Чорного моря, є широка мережа студентської служби дозвілля: стадіон, спортивні майданчики та корпус, центр естетичного виховання молоді, на базі якого працює 18 колективів художньої самодіяльності.

    Кафедра визнана і престижна на Україні та за кордоном. Має потужний науково-дослідний та науково-методичний потенціал. З будівельного матеріалознавства та технології будівельних виробів і матеріалів видано понад 1000 наукових публікацій, серед яких значна кількість винаходів, 22 монографії, понад 50 підручників, навчальних посібників та довідників.

При кафедрі діє навчально-науково-виробничий комплекс "ТЕХНОЛОГ”. На якому навчаються учні 8 – 11 класів МАН України в складі: РМЦТУМ, РМЛ, ВПУ-1, ЗПЛЗТ, ЗОШ, колегіумів, гімназій, коледжів, училищ міста та області. Частина з випускників комплексу приходять навчатись на нашу спеціальність, після чого стають магістрами а згодом і кандидатами наук.

Студенти кафедри активно займаються науково-дослідною роботою і на фахових Всеукраїнських олімпіадах займають призові місця, а їх команди входять у склад лідерів серед провідних вузів України.

Працевлаштування випускників. Переважна більшість наших випускників працюють за спеціальністю а також в суміжних галузях будівництва. Кафедра  сприяє студентам у  їх професійному самовизначенні через державні та приватні підприємства, служби ринку праці.

Ви маєте шанс увійти до елітної молоді нашої країни! Ми гарантуємо найкращі  умови у навчанні, всебічний гармонійний розвиток і престижну спеціальність фахівця високого класу!


Кафедра ТБВіМ © 2008-2020Хостинг от uCoz
Design by Bord © 2008-2020