Календар новин
«  Березень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Розділи новин
Новини кафедри [63]
Все, чим живе кафедра
Новини університету [25]
Загальні університеські новини
Новини сайту [15]
Наші партнери
Національний університет водного господарства та природокористування
Сайт кафедри на Woodex.ua
Создать сайт в системе UcoZ
Пошук
Опитування
Чи вважаєте ви, що оцінювання знань студентів в НУВГП здійснюється об'єктивно?
Всього відповідей: 206
Неділя, 18.11.2018, 18:07
--------- Довідник з будівельного матеріалознавства ---------
Головна » 2012 » Березень » 12 » Довідник з будівельного матеріалознавства
Довідник з будівельного матеріалознавства
12.03.2012 12:29
Довідник з будівельного матеріалознавстваУ видавництві НУВГП вийшов з друку новий навчальний посібник:
"ДОВІДНИК З БУДІВЕЛЬНОГО МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА".
Автори видання - д.т.н., професори Л.Й.Дворкін та О.Л.Дворкін та к.т.н., доцент Бордюженко О.М.

Даний навчальний посібник, представлений у вигляді довідника, має за мету надати читачу лаконічну довідкову інформацію, яка би дозволила ознайомитись із основними поняттями та термінами будівельного матеріалознавства а також характеристиками будівельних матеріалів і виробів різного призначення.
Враховуючи практичну відсутність сучасних довідників з будівельних матеріалів в Україні, цей посібник буде надзвичайно корисним для студентів вищих та середніх навчальних закладів при вивченні курсів будівельного матеріалознавства а також близьких до нього навчальних дисциплін.

Даний довідник дозволяє швидко зорієнтуватися в матеріалознавчій та технологічній термінології, а при необхідності поглибленого ознайомлення з тими чи іншими питаннями, одержання детальних відомостей технічного і виробничого характеру, очевидно, необхідно звертатися до відповідної спеціальної нормативно-довідкової літератури.

Довідник складається із понад 400 статей, кожна з яких містить визначення певного матеріалознавчого або технологічного поняття, конкретного матеріалу, виробу, групи матеріалів і т.д.. Також викладено мінімум даних довідкового характеру, значення, область можливого застосування матеріалів і виробів у будівництві. До сукупності висвітлених тем увійшли базові питання будівельного матеріалознавства (склад, структура, загальні будівельно-технічні властивості матеріалів), основні поняття необхідні для розуміння технології, а також характеристика будівельних матеріалів і виробів, застосовуваних у сучасному будівництві. Значну увагу автори надають питанням, пов'язаним із забезпеченням високої якості, довговічності та корозійної стійкості будівельних матеріалів і виробів.

Всі статті наведені в довіднику враховують не тільки сучасні тенденції розвитку будівельної галузі але й сучасну нормативну базу України, яка останнім часом дещо змінилась.


Дворкін Л.Й., Дворкін О.Л., Бордюженко О.М.
Довідник з будівельного матеріалознавства. Навчальний посібник. - Рівне: НУВГП, 2011. - 438 с.
Затверджено вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (протокол № 9 від 30.09.2011 р.).

Категорія: Новини університету | Переглядів: 658 | Додав: admin

Кафедра ТБВіМ © 2018 Хостинг от uCoz
Design by Bord © 2018